Facebook Telefon Numarasıyla Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Facebook Hesabı Açma

Facebook Telefon Numarasıyla Hesap Açma Nasıl YapılırFacebook dünya çapında çok sayıda kullanıcısı bulunan bir sosyal medya uygulamasıdır ve bireyler kolay bir şekilde yeni hesap açabilmektedir. Gerek fotoğraf gerekse video paylaşımının yapılabildiği Facebook’ta aynı zamanda hikayeler özelliği de mevcuttur. Facebook telefon numarasıyla hesap açma işleminin yanı sıra kullanıcılar isterlerse mail adresiyle de Facebook hesabı açabilmektedir.

Facebook Telefon Numarasıyla Hesap Açma İşlemi

Sosyal medya uygulamaları arasında popüler bir yere sahip olan Facebook yaptığı güncellemeler neticesinde yeni özellikleri kullanıcılarla buluşturmayı sürdürmektedir. Son dönemde kullanılan özelliklerden bir tanesi hikayeler olmuştur ki burada hem fotoğraf hem de video paylaşılabilmektedir. Facebook giriş sayfası açıldığında Ad, Soyad, cep telefonu numarası veya e-posta, şifre, doğum tarihi şeklinde bölümler karşımıza çıkmaktadır. Eğer yeni bir facebook hesabı açmak istiyorsanız bu kısımları doldurabilirsiniz. Facebook telefon numarasıyla hesap açma işleminin yapılabilmesi de mümkündür.

Facebook Hikayeler Özelliği

Sosyal medya denilince sayılabilecek uygulamalardan biri Facebook’tur. Popüler uygulamalardan biri olan Facebook’ta kullanıma sunulan özelliklerden biri hikayeler olmuştur. Yıllardır kullanıcılar tarafından tercih edilen Facebook’ta hikayeler kısmında fotoğraf ve videoların paylaşılması mümkündür. Hikayelerde kullanıcılar dilerse emoji kullanmakta, anket yapmaktadır. Hikayeler özelliği instagramda da bulunmaktadır.

Facebook Telefon Numarasıyla Hesap Açma

Facebook telefon numarasıyla hesap açma işlemini yaparak kullanıcılar yeni bir hesap açabilmektedir. Facebook hesabı bulunan kullanıcılar gizlilik ayarlarına girerek gönderilerini kimlerin görebileceğini düzenlemektedir. Kimlerin arkadaşlık isteği gönderebileceği de aynı şekilde gizlilik ayarları bölümünde kullanıcıların düzenleyebileceği seçeneklerden bir tanesidir. Hem Instagram hem de Facebook’ta yer alan hikayeler bölümünde paylaşılan fotoğraf/ videolar 24 saat sonra kaybolmaktadır. Bireyler Facebook telefon numarasıyla hesap açma veya mail adresiyle hesap açma işlemini tamamlayarak yeni bir hesap açabilmektedir. Facebook platformu bünyesinde yapılan güncellemeler ile yeni özellikler kullanıcılara sunulmaktadır.

BU YAZI İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Snapchat Arkadaş Arttırma

Facebook telefon numarasıyla hesap açma nasıl yapılır konusunda bilgi vermeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Facebook hakkındaki yazılarımızı kaçırmamak için bloğumuzu takipte kalın. Facebook sayfa beğenisi satın almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook telefon numarası ile hesap açma nasıl yapılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Önceki yazımızda yer alan Instagram Takip Ettiklerim Artıyor Sorunu hakkında bilgilere yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir