İnstagram Hakkında İpuçları

Sosyal medya kullanımı konusunda resmen yeni bir hikâye yazan instagram , dünyanın en çok paylaşım yapılan ve en çok aktif kullanıcıya sahip olan sosyal paylaşım sitesidir. Bu sitede fotoğraf paylaşmak video paylaşmak hatta yeni güncellemeler ile anlık hikâye paylaşımı ve canlı yayın yapma gibi özellikleri kolay birkaç adım ile kullanmak bunu bu kadar popüler yapan sebepler arasındadır.

Bu uygulama artık arkadaşlarınız ile anılarınızı paylaşabileceğiniz yerden daha fazlası haline geldi  . Bazı girişimciler için bir ekmek kapısı niteliği taşıyan bu uygulama internet üzerinden giyim aksesuar veya herhangi bir şeyin ticaretini yapmak için resmen biçilmiş bir kaftan . Pazar payı çok büyük olan instagram da yüksek takipçili hesaplar markalar ile işbirliği yapabiliyor isterse de kendi ürünlerini takipçilerini pazarlayabiliyor. Eğer sizde büyük bir hesap sahibi olup fenomen haline gelmek istiyorsanız instagram hakkında birkaç ufak ipucunu bilmeniz gerekmektedir.

Paylaştığınız gönderilerde kullanacağınız  hashtag seçimi çok önemlidir. Profilinizin herkese açık olması gerektiğini söylememize gerek bile yok . Bu gönderilere uygun hashtagleri koyarak daha uygun kitleye erişmesini sağlayabilir ve uygun kitledeki insanların dikkati çekebilirsiniz. Bu sayede hesabınıza organik aktif kullanıcıları çekmiş olacaksınız.

Fotoğraflarını paylaşmadan önce kim üzerinde biraz oynama yapmıyor ki?

Ama instagram ile harici bir uygulamaya ihtiyacınız olmadan kendi özellikleriyle fotoğrafınızda oynamalar yapabilirsiniz bunlardan bazılar ; efekt verme , yazı yazma , emoji , çıkartma koymak gibi özelliklerden oluşuyor ve hepside çoğu harici uygulamadan daha başarılı iş görüyor.

Eğer birden fazla hesabınız var ise veya telefonunuzda Android ise sizden şanslısı yok çünkü hesaplar arası geçiş yapma şansınız var . İki hesabınızı da aynı anda giriş yapıp dilediğiniz zaman ondan ona geçerek tekrar kullanıcı adı ve şifre girmenize gerek kalmıyor . Oysa İOS işletim sistemi kullanan telefonlar da hala bu özellik gelmiş değil.

BU YAZI İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Instagramda Yorum Satın Almak

Bu yazımızda sizlere İnstagram hakkında ipuçları vermeye çalıştık eğer beğendiyseniz diğer makalelere göz atmayı ve web sitemizi takip etmeyi unutmayınız .

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir