Instagram Takipçi Yüklemek Zararlı Mıdır?

Kime sorsanız sosyal medya’da tanınmak fenomen olmak ve bir sürü takipçiye sahip olmak ister. Ama her şey de olduğu gibi bütün bunların da bir zorluğu vardır göründüğü kadar hiçbir şey kolay değildir.Bunun da bir kısa yolu hile kaçamağı vardır. Adı ise Instagram takipçi satın alma.

Herkes gibi sosyal medya da binlerce takipçiye sahip olmak beğeniler ve yorumlar almak için takipçi satın alabilirsiniz peki millet aptal mı bu işe yıllarını veriyor ben 3-5 kuruşa hepsine sahip oluyorum bunun bir yan etkisi, zararı var mı ?

Sosyal medya kullanıcılarının arasında sıkça dolanan bir soru olan takipçi satın almanın bir zararı var mı sorusu kulaktan kulağa dolanmaktadır. Bu soruyu şöyle cevap verebiliriz; Sosyal medya da takipçiye ulaşmanın bir çok yolu çeşitli yöntemleri vardır.

  • TAKİPÇİ SATIN ALMA

Bu uygulama kısa sürede gerçekleştirilebilir , ucuz ve güvenlidir. Bu uygulama ilk Instagram dönemlerinden beri kullanılmaktadır. Tabii her işte olduğu gibi bu işin de ehli insanlar ile çalışmak gerekmektedir. Bu sayede hiçbir sıkıntı sorun yaşayacağınızı sanmıyoruz.İşin püf noktası ise takipçilerin bir anda değil de zamana yayarak profilinize nüfus etmesidir. Çünkü 5 dakika içinde profilinizde 50.000 kişilik bir takipçi değişimi görmek eski takipçileriniz için büyük şüphe uyandıracaktır.

  • HİLE İLE TAKİPÇİ YÜKSELTME

Takipçi kasmanın zararı var mı sorusuna geri dönecek olursak kısmen evet dememiz de ki sebebin büyük oranda sebebi bu uygulamadan ötürü oluyor. İnternette bu sektörde bile rekabet dönmektedir ve bir çok takipçi kasmak için oluşturulmuş site bulunmaktadır . Sizler bedavaya hayrına bu işleri yaptıklarını düşünseniz de işlem bittikten sonra belli bir zaman geçince problemler yaşamaya başlamanız kaçınılmaz bir son olabilir.

BU YAZI İLGİNİ ÇEKEBİLİR  İnstagram Hakkında İpuçları

Hile ile yüklediğiniz takipçilerin büyük bir bölümü bot hesaplardan oluştuğu için hiç gerçekçi durmayacak ve belki de arkadaş ortamında dalga konusu haline bile gelebilirsiniz.
Üstelik bu sitelere kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptığınız için sizin haberiniz olmadan sizin adınıza hesabınızdan başka profilleri takibe alıp işlem yapacaktır.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Önceki yazımızda yer alan İnstagram Hakkında İpuçları hakkında bilgilere yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir