İnstagram Uygulamasını Yüklemek ve Telefondan Kaldırmak

Dünya da en çok kullanılan uygulama olan instagram kendini güncellemeye ve kullanıcı sayısını hızlı şekilde arttırmaya devam etmektedir . Bunu bu kadar popüler yapan en büyük sebeplerden birisi bir çok uygulamanın özelliklerini tek bir uygulama olarak içinde barındırıyor olması desek yadırganmayız .

Instagram özellikle snapchat ‘ ten yaptığı özelliklerin kopyalanmasıyla snapchat ‘ i piyasadan silmeye çalışıyor diyebiliriz . Özellikle aldığı yenilikleri daha da kusursuz hale getirip kullanıcıya sunuyor olması işin cezp edici kısmı diyebiliriz . İnstagram fotoğraf , video paylaşımı yapabildiğiniz aynı zamanda canlı yayın açıp ve 24 saat geçerli hikâye paylaşımı yapabileceğiniz üstelik bu gönderilerin üzerinde instagram uygulamasında hali hazırda bulunan efekt verme , shop yapma , yazı yazma , şekil çizme gibi özellikleri kullanabilirsiniz

Peki, ben bu instagram uygulamasını telefonuma nasıl yükleyeceğim ?

İnstagram uygulamasını telefonunuza kurmak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken şey telefonunuzda cüzi bir miktar hafızaya yer açmaktır . Daha sonra internete bağlanıp eğer Apple kullanıcısı ise App store ‘ a eğer Android kullanıcısı iseniz de Play Store giriş yapmalısınız . Daha sonra arama kısmını her iki işletim sistemi içinde geçerli olacak şekilde instagram yazıp en üstte çıkan uygulamaya girmelisiniz . Sonra indir butonuna basıp gerekli onayları verip inme işlemi bittikten sonra da üye hesabınızı açıp giriş yapabilir ve arkadaşlarınız ile takipleşmeye başlayabilirsiniz . Bu adımları izleyerek instagramı kullanıma hazır hale getirebilirsiniz .

Peki, ben instagram uygulamasını telefonumdan nasıl kaldıracağım ?

Uygulamaları kaldırmak indirme işleminden her zaman daha kolay olmuştur . Eğer instagram uygulamasını cihazınızdan kaldırmak , silmek istiyorsanız yapmanız gereken telefonunuzun ayarlar kısmından uygulamalar menüsüne giriş yapmaktır buradan instagramı seçip kaldır tuşuna basmanız yeterli olucaktır . Bir başka kısa yol olarak silmek için menüden direk instagram ikonuna basılı tutarsanız ekrana taşı , sil gibi komutların geldiğini göreceksiniz . Bunlardan sil tuşuna basarsanız daha pratik yoldan instagramı telefonunuzdan kaldırmış olursunuz.

BU YAZI İLGİNİ ÇEKEBİLİR  İnstagram Ticari Hesapların Farkı Nedir?

Önceki yazımızda yer alan İnstagram Ticari Hesapların Farkı Nedir? hakkında bilgilere yer verilmektedir.

[Total: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir