İnstagram Uygulamasını Yüklemek ve Telefondan Kaldırmak

Dünya da en çok kullanılan uygulama olan instagram kendini güncellemeye ve kullanıcı sayısını hızlı şekilde arttırmaya devam etmektedir . Bunu bu kadar popüler yapan en büyük sebeplerden birisi bir çok uygulamanın özelliklerini tek bir uygulama olarak içinde barındırıyor olması desek yadırganmayız .

Instagram özellikle snapchat ‘ ten yaptığı özelliklerin kopyalanmasıyla snapchat ‘ i piyasadan silmeye çalışıyor diyebiliriz . Özellikle aldığı yenilikleri daha da kusursuz hale getirip kullanıcıya sunuyor olması işin cezp edici kısmı diyebiliriz . İnstagram fotoğraf , video paylaşımı yapabildiğiniz aynı zamanda canlı yayın açıp ve 24 saat geçerli hikâye paylaşımı yapabileceğiniz üstelik bu gönderilerin üzerinde instagram uygulamasında hali hazırda bulunan efekt verme , shop yapma , yazı yazma , şekil çizme gibi özellikleri kullanabilirsiniz

Peki, ben bu instagram uygulamasını telefonuma nasıl yükleyeceğim ?

İnstagram uygulamasını telefonunuza kurmak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken şey telefonunuzda cüzi bir miktar hafızaya yer açmaktır . Daha sonra internete bağlanıp eğer Apple kullanıcısı ise App store ‘ a eğer Android kullanıcısı iseniz de Play Store giriş yapmalısınız . Daha sonra arama kısmını her iki işletim sistemi içinde geçerli olacak şekilde instagram yazıp en üstte çıkan uygulamaya girmelisiniz . Sonra indir butonuna basıp gerekli onayları verip inme işlemi bittikten sonra da üye hesabınızı açıp giriş yapabilir ve arkadaşlarınız ile takipleşmeye başlayabilirsiniz . Bu adımları izleyerek instagramı kullanıma hazır hale getirebilirsiniz .

Peki, ben instagram uygulamasını telefonumdan nasıl kaldıracağım ?

Uygulamaları kaldırmak indirme işleminden her zaman daha kolay olmuştur . Eğer instagram uygulamasını cihazınızdan kaldırmak , silmek istiyorsanız yapmanız gereken telefonunuzun ayarlar kısmından uygulamalar menüsüne giriş yapmaktır buradan instagramı seçip kaldır tuşuna basmanız yeterli olucaktır . Bir başka kısa yol olarak silmek için menüden direk instagram ikonuna basılı tutarsanız ekrana taşı , sil gibi komutların geldiğini göreceksiniz . Bunlardan sil tuşuna basarsanız daha pratik yoldan instagramı telefonunuzdan kaldırmış olursunuz.

BU YAZI İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Instagram Takipçi Yüklemek Zararlı Mıdır?

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Önceki yazımızda yer alan İnstagram Ticari Hesapların Farkı Nedir? hakkında bilgilere yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir