Instagram’da Hayat Kurtaran Uygulamalar

Şuan da aktif kullanıcı sayısı ve paylaşım yapma oranıyla kıyasladığımızda dünya’da en aktif kullanılan sosyal ağ uygulaması olan instagram hepimizin hayatında önemli bir yer taşımaktadır.Bu yüzden herkes paylaştığı gönderilerde , fotoğraflarda ,videolarda güzel görünmek ister bazen de ufak hileler günü kurtarabilir.

İşte bu yüzden sizler için 5 hayat kurtaran instagram uygulamasını derledik ;

  • RETRİCA

Profesyoneller için ne kadar basit gelse de fotoğraf düzenleme ve birkaç küçük efekt hileleriyle günü kurtaran ve standart instagram kullanıcıları için en uygun uygulamalardan birisi olmasıyla listemizde kendine ilk sırada yer buluyor.

  • PİCSART

Şimdi ise retricadan daha profesyonel olsa da daha az kullanıcıya hitap eden ama çok başarılı bir uygulama olan picsart var. Bu uygulama ile başarılı fotoğraf ve video düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zaman picsart uygulaması Android, İOS ve Windows Phone cihazlarda başarılı şekilde kullanıma aktif bulunmaktadır.

  • FRAMATİC

Eminiz ki bu uygulamanında adı diğerleri kadar sıkça olmasa da kulağınıza gelmiştir.İnstagram keşfette veya ana sayfada gezinirken çoklu kolaj fotoğraflarda illa ki denk gelmişsinizdir işte bu kolajların çıktığı fabrikaya framatic desek yanlış söylüyor olmayız. Aynı zamanda efektler vererek arkadaşlarınızla kolayca paylaşıma sunabilirsiniz. Bu uygulamada Android ve İOS larda kullanıma hazır durumda.

 

  • REPOST/SAVE

İnstagram aracalığıyla istediğiniz bir fotoğrafı galerinize kaydetmenizin tek yolu ekran görüntüsü yani halk arasında ‘’ ss ‘’ almaktan geçiyor. Ancak ekran görüntüsü aldığınızda fotoğrafın kalitesi oldukça düştüğü için çoğunun tercihi artık profesyonel yardımlar yani imdadımıza yetişen uygulama REPOST  & SAVE oluyor. Bu uygulama yardımıyla kolayca instagramda ki resimleri indirebilir hatta RePOST ederek kendi profiliniz üzerinden doğrudan paylaşabilirsiniz

  • Split Lense

Demode efektlerden bunaldınız mı? Daha sıra dışı efektler yapmak ve takipçileriniz ile sıra dışı içerikler paylaşmak istiyorsanız o zaman split lens tam size göre bir uygulama olabilir aynı kare içerisinde birden fazla konuma kendinizi konumlandırabilirsiniz.İllüzyon ve göz oyunları yapabilir eğlenceli vakit geçirebilirsiniz üstelik bu uygulama hem Android hem de İOS da mevcut.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Önceki yazımızda yer alan İnstagram’da Beğeniler Ve Takipçiler Neye Göre Sıralanıyor? hakkında bilgilere yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir