Instagram’da Takip Ettiklerinin Neler Yaptığını Görmek

Dünyanın her bir yanını sarmış olan internet hepimizin cebinde ki kolay , ucuz ve hızlı ulaşım kaynağı olmaya devam ediyor . Çare böyle olunca haberleşmek ve sevdiklerimiz ile bir şeyler paylaşmak için sosyal medya araçlarını kullanıyoruz . Ve bu sosyal medya araçlarının babası diye tabir edeceğimizin google ‘ ın alt şirketi olan instagram aldı başına gidiyor .

Dünyadaki en geniş aktif kullanıcı kitlesine ve toplam kullanıcı sayısına sahip olan instagram , gün geçtikçe gücüne güç katmaya hatta bazı kullanıcılara fotoğraf paylaşıp etkileşimden çok ekmek kapısı olmaya devam ediyor . Hal böyle olunca bazı kullanıcılar instagram ‘ ın derin kuyularına inmek istiyor mesela sizler için derlediğimiz onlarca makale var ama bu en önemlilerinden birisi .

Başka bir takip ettiğiniz kullanıcı instagram ‘ da etkileşime girdiği zaman size bildirim gelmez ancak onun neler yaptığını hangi fotoğrafı beğendiğini  , hangi fotoğrafa yorum yaptığını , kimler ile takipleştiğini görmek gibi bir çok özelliğiniz bulunmaktadır .

Tabii ki aynısı karşı taraf içinde geçerli olup onlar da sizin girdiğiniz bütün etkileşimleri an ve an takip edebilmektedir . Bu özelliğin devre dışı bırakılması mümkün değildir .  Ama şanslısınız diyebiliriz Türkiye de ‘ ki kullanıcıların büyük bir kısmı bu özelliği çok nadir kullanıyor . İsterseniz biraz da bu özelliği nasıl kullanabileceğinizden bahsedelim .

 

Instagram’da takip ettiklerinin neler yaptığını görmek ;

Instagram’da takip ettiğin hesapların neler yaptığını, kimlerin gönderilerini beğenip yorum yaptığını ve hangi hesapları takip ettiğini görmek istiyorsanız Instagram uygulamanızın en alt çubuğunda kalp butonu bulunmaktadır. Kalp butonuna basınız. Takip ve Sen diye ikiye ayrılacaktır.

Sen kısmında sizin hesabınız için gelen bildirimler bulunmaktadır. Takip kısmına geldiğinizde takip ettiğiniz hesapların kimlerin gönderilerini beğenip yorum yaptığını ve hangi hesapları takip etmeye başladığını görebilirsiniz.

BU YAZI İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Firmalar Instagram Sponsorlu Reklam Vermeli mi?

Bu tarz Instagram hakkında bilgi sahibi olmak için diğer makalelerimizi okumayı ve arkadaşlarınız ile paylaşmayı ihmal etmeyin web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Önceki yazımızda yer alan Instagram’da Önerilenler ve Aramalar Nasıl Silinir? hakkında bilgilere yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir