Instagramda Yorum Satın Almak

Artık hepimiz sosyal medya platformunda birer üyeyiz. Her gün Instagram gibi sosyal medya ortamında gönderiler paylaşarak birbirimizi takip edip yorumlar yapabilmekteyiz.

Peki ya sosyal medya platformunda ünlü ve fenomen olan birçok insanın popüler olmasının sebebinin fake hesaplar tarafından atılan yorumlar olduğunu biliyor musunuz? Bizde burada Instagram’ı ele alacağız.

Instagram nedir ve niçin kullanırız? Instagram fotoğraf paylaşımı yapabildiğimiz bir ortamdır. Buraya uygulamayı indirerek akıllı telefonlarınızda üye olabilirsiniz. Facebook uygulaması üzerinden de Instagram’a kayıt olabilirsiniz.

Facebook’taki arkadaşlarınızı da takip edebilir ve takip edilebilirsiniz. Instagram’da çoğu paylaşımlar yemek ve mekân üzerine kurulmuştur. Paylaşılan gönderilerden de yüzde 90’ ı photoshoptur. Bu sebeple paylaşımların güvenilir olmadığını söyleyebiliriz.

Instagram bir sosyal fotoğraf paylaşım sitesidir. Bunun için sadece takip etmeniz ve takip edilebilmeniz yeterlidir. Ayrıca gönderilerinizin altına yorum yapılabilme imkânı vardır. Size yapılan yorumlar takipçilerinize bağlı olarak artmaktadır. Siz de Instagram’da size yorum yapılmasını istiyorsanız Instagram’ın yorum yapılabilme hizmeti sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ancak Instagram’da yorum satın almak her konuda olduğu gibi paraya dönüşmüş duruyor. Çoğu fenomen ve ünlü gibi sizde ücretini ödeyerek yorum satın al uygulaması ile yorum sayınızı arttırabilirsiniz. Peki ya bunun size faydaları nelerdir? Instagram’da aldığınız yorum sayınız takipçi sayınızla orantılıdır. Gönderilerinizde sizlere atılan yorum sayıları fazla ise popülariteniz bir hayli çok demektir.

Sizde popüler olmak istiyorsanız yorum arttırma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede bu işi daha hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Eğer size yapılan yorumlar olumlu ise bu aynı zamanda sizin ne kadar sevildiğinizi gösterir. Bize karşı nötr olan insanlarında sizlere daha olumlu bakmasını sağlar. Yorum sayınızda artış olmak istiyorsanız sizde yorum satın alabilirsiniz.

BU YAZI İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Instagram Takipçi Yüklemek Zararlı Mıdır?

Fotoğraflarınızda güzel gözükmek şartında olmadan insanlar sizi beğeniyormuş gibi yorum yapar bu sayede gerçek insanlar sizin güzel olduğunuzu düşünür.

Aynı zamanda yorum atanlar fotoğraflarınızı beğenmektedir. Peki ya bu işin ücreti ne kadardır? Yorum başına 0,75 TL öderseniz yorumlarınızı arttırabilir ve popülaritenizi arttırabilirsiniz. Yorum satın alarak reklam alıp sizde yatırım yapabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Önceki yazımızda yer alan Instagram Ünlü Reklam Çalışması Nasıl Yapılır? hakkında bilgilere yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir