Instagram’ın En Güzelleri

İrina ShayK

Instagram’ın en güzel kadınları içerisinde ilk sırayı İrina Shayk alıyor. ABD’li mankenin Instagram’da 9.7 milyon takipçisi var. Kendisinin paylaştığı fotoğraflar ise çok konuşuluyor.

 

Devin Brugman

Devin Brugman, ABD’li Instagram güzelleri arasında yer alıyor. Bikini antrenörlüğü yapan 1.3milyon takipçiye sahip Brugman, mükemmel fiziğiyle dikkat çekiyor.

Valeria Orsini

İtalyan modelin 4.2 milyon takipçisi var. Genellikle Instagram hesabında spor yaparkenki görüntülerini paylaşıyor.

 

Charlotte McKinney

Charlotte McKinney’in Instagram hesabında 1.3 milyon takipçisi bulunuyor. Modellik yapan McKinney Instagram hesabına yüklediği fotoğraflarla dikkat çeken isimler arasındadır.

Katie May

36 yaşındaki Katie May ilk olarak kızının eğitim masraflarını karşılama adına katıldığı GoFundMe internet sitesinde ünlü oldu. Instagram’da ise 180 bin takipçisiyle bu ünlülüğü yürüdü diyebiliriz.

Brooke Evers

560 bin takipçisi olan Brooke Evers, Instagram’ın en güzel isimleri arasında yer alıyor. Mankenlik yapan Evers, paylaştığı fotoğraflarıyla en beğenilen isimler arasında.

Arianny Celeste

Arianny Celeste 3.1 milyon takipçiye sahip. Kendisi modellik yapıyor. Formuna çok önem veren Celeste, sporda geçirdiği zamanı da takipçileriyle paylaşıyor.

Lexy Panterra

Lexy Panterra, Instagram’ı sosyal günlüğü olarak kullanan isimler arasında. Kendisinin 2.4 milyon takipçisi var.

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski’nin Instagram hesabında 16.8 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Kendisi modellik ve oyunculuk yapıyor.

Abigail Ratchford

Instagram’ın en güzel kadınları kendine yer bulan Abigail Ratchford , ABD’li mankenin Instagram’da 8.3 milyon takipçisi var. Kendisinin paylaştığı fotoğraflar ise çok konuşuluyor.

Lindsey Pelas

Bir diğer beğenilen güzel mankenler arasında Lindsey Pelas yer alıyor. Kendisinin Instagram’da 7.2 milyon takipçisi var.

 

Emily Sears

Emily Sears, Avustralyalı fakat ABD’de yaşayan mankenlerden birisidir. Kendisinin Instagram’da 4.4 milyon takipçisi var.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Önceki yazımızda yer alan İnstagram'da Takipçilerin İlgisini Nasıl Çekeriz? hakkında bilgilere yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir