Neden İnstagram Takipçi ve Beğeni Almalıyım?

Bu günler de hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen sosyal medya paylaşım siteleri günün belli bir kısmını onlara ayırmamızı sağlıyor . Bunların başında ise dünya devi bir şirket olan instagram var .

Bu sitede fotoğraf ve video paylaşımının yanı sıra canlı yayın ve anlık hikaye paylaşımı yapılması onu ilginç kılan kısmı oluyor ve bütün ilgiyi üstüne çekmesi için yetiyor da artıyor . Bu kadar fazla özellik barındırdığı ve çok fazla takipçi sayısına sahip olduğu için reklam verenlerin ve satıcıların kullanabileceği çok önemli bir Pazar haline geliyor .

İnstagram o kadar önemli bir pozisyona geldi ki eğer bir firmanın instagram sayfası var ise bunun ne kadar çok takip edildiği ne kadar çok yorum ve beğeni aldığı o firmanın güvenirliği ile doğru orantılı gibi gözükmektedir . Bu ne kadar gerçek bir veri olmasa da insanın sayılar ile bir problemi olduğu kesinlikle aşikârdır .

Bir sayfanın ne kadar fazla takipçisi olur ise o kadar fazla insana ulaşma şansı vardır buda demek oluyor ki ne kadar fazla takipçi o kadar fazla müşteri ve o kadar fazla para . Normalde en güzeli doğal takipçiler ile instagram sayfasını büyütüp doğal beğeni ve yorumlar ile desteklemektir ancak piyasaya yeni giren bazı firmalara hızlı ivme kazanıp yükselebilmek için bazen kaçak yollara başvurarak insanları aldatmaktan hiç çekinmiyorlar .

Tabii çok hızlı yükselen firmaların hepsinin de bu yolu tercih ettiğini söyleyemeyiz buna en güzel örnek artık bir dünya markası haline gelen gururumuz nusret diyebiliriz . Kendisi sosyal medyanın gücünü kullanarak namını tüm dünyaya yaydı ve çok kaliteli işlere imza atmayı başardı.

Geleneksel medyanın giderek güçsüzleşip dijital medyanın şaha kalktığı bu dönemde kendinize mutlaka bir yer bulmayı unutmayın halk değimiyle buralar ileride çok değerlenecek diyebiliriz.

BU YAZI İLGİNİ ÇEKEBİLİR  İşletmelere İçerik Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu gün  sizlere neden instagram takipçi ve beğeni almalısınız bunların önemi nedirnasıl bir getirisi olur adlı makalemizi işledik diğer makalelerimizi okumak ve destek olmak için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Önceki yazımızda yer alan Keşfet Sayfasına Nasıl Çıkabiliriz? hakkında bilgilere yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir