Takipçi Satın Almak Güvenli Midir?

 

Son yıllarda bildiğiniz gibi sosyal medyanın popülaritesi bir hayli artmaktadır. Özellikle akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte sosyal medya artık hepimizin birer vazgeçilmezi oldu. Facebook, Twitter, Instagram derken sosyal medyayla yatar sosyal medyayla kalkar olduk.

Son zamanların en çok kullanılan ve en popüler uygulaması Instagram olmuş dersek itiraz eden olmaz. Ünlülerin de artık sık kullanmasıyla fotoğraf paylaşım alanı olan Instagram kullanıcı sayısı milyara ulaşmak üzere. Ortalama günlük fotoğraf paylaşımı ise 10 milyon civarında. Eğer sizde bu platformda belirli bir  kitleye ulaşmak istiyorsanız fenomen adını taşımak istiyorsanız elbette belirli bir takipçi kitlenizin olması gerekmektedir. Bu nedenlerden dolayı çoğu kullanıcı Instagram’da takipçi satın almayı düşünmektedir. Peki ya takipçi satın almak güvenli bir durum mudur?

Instagram’da takip etme sayısının belirli bir sınırı vardır. Bu sayı 7500 olarak belirlenmiştir. Bu sayının üstüne çıkmanız durumunda uygulama size hata verecektir. Ancak takipçi sayınıza belirli bir limit koyulmamıştır. Peki ya takipçi sayınızı nasıl arttırabilirsiniz.  Sayısız paylaşımlarda bulunmak, hashtag yığını yapmak, önüne geleni eklemek gibi şeyler zaman alıcıdır ve fazla etkili değildir. Takipçi sayısı kazanmak o kadar da zor değildir.

Eğer Instagram takipçisi satın alacaksanız güvenilir olup olmaması sizin işlemi gerçekleştireceğiniz web siteyle alakalı bir durumdur. Köklü adını duyurmuş siteler takipçi satın almak için idealdir. İnternet üzerinden siz de takipçi satın almak istiyorsanız site yetkilileriyle irtibat kurun ve detaylı bilgi sahibi olun.

Peki ya sitenin güvenli olup olmadığını nasıl anlarız? Örneğin sitenin tasarımı önemlidir. Peki ya neden tasarım? Oldukça basit tasarım, maliyete ve gösterilen özene örnektir. Dikkat etmeniz gereken bir noktada site yönetiminin sizinle olan iletişimidir .

Eğer yönetim size gerekli ilgiyi gösteriyorsa doğru karar vermişsinizdir. Sizin gibi çoğu Instagram kullanıcısı takipçi satın almak isteyecektir. Sizde bu siteleri kullanan takipçilerle iletişime geçip yardım alabilirsiniz. Sitenin domainini de kontrol edersiniz güvenli olup olmadığını anlayabilirsiniz .

BU YAZI İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Instagram Yorum Beğenme ve Yanıtlama Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Sizde güvenli takipçi satın almak istiyorsanız bu adımları takip etmelisiniz .

 

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Önceki yazımızda yer alan Instagram’a Kendiliğinden Silinen Mesaj Dönemi hakkında bilgilere yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir