Twitter Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır?

Sosyal medya uygulamaları içerisinde popüler olan ve bilinenlerden bir tanesi Twitter’dır. Facebook ve Instagram ile birlikte kullanıcıların tercih ettiği twitter bünyesinde yazı, video paylaşımı yapılabilmektedir. Akıllı telefon modellerinin yanı sıra bilgisayarlarında farklı çeşitleriyle raflarda yerini aldığı günümüzde internet kullanımı ile birlikte sosyal medya uygulamaları tercih edilir olmuştur. Bizde bu yazımız içerisinde Twitter hesap onaylatma nasıl yapılır buna değinmeye çalışacağız.

Twitter Hesap Onaylatma Nedir?

Twitter Hesap Onaylatma

Twitter bünyesinde sahte hesapların kişiler adına dolandırıcılık yapması sebebiyle hesap onaylatma işlemi tercih edilmektedir. Alınan mavi tik ile hesabın gerçekten o kişiye ait olduğu anlaşılmaktadır. Bir kişi Twitter hesap onaylatma işlemini yapmak istiyorsa bunun için sosyal medya uygulamasında bir form doldurması gerekiyor.

Twitter Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır?

Gün içerisinde bazen bir yazı paylaşmak bazense takip edilen kişilerin attığı tweetleri okumak amacıyla twitter uygulamasına giriş yapılmaktadır. Bir süre için durdurulmuş olan Twitter hesap onaylatma işleminin tekrar açılması beklenmektedir. Açıldığı zaman ise Twitter uygulamasının kullanıcılardan beklediği işlemleri yazalım; hesabınızın e-posta ve telefon numarası ile onaylanmış olması, profil bilgileri içersinde bir internet sitesi ile profil fotoğrafına yer verilmesi, kim olduğunuza dair net bir biyografi yazmanız, sizi anlatan ya da sizinle ilgili bilgiler veren en az iki internet sayfası linki vermeniz şeklinde Twitter hesap onaylatma işlemleri sıralanmaktadır.

Twitter Uygulaması ve Trend Topic

TT yani Trend Topic Twitter’da karşımıza çıkan kavramlardan bir tanesidir. TT sosyal medya uygulaması olan Twitter’da bir saat içinde çok fazla hesap tarafından belli bir konuda atılan tweetlerin konusunun gündeme gelmesidir. Twitter’da kullanıcılar belli bir karakter sayısıyla gönderi paylaşmaktadır. Aynı zamanda yazılan bir tweete fotoğraf ya da video eklenmesi mümkün olmaktadır.

BU YAZI İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Instagram Takipçi ve Beğeni Hilesi Zararlı Mı?

Twitter ve diğer birçok sosyal medya uygulaması hakkında sizlere yardımcı olan sitemiz, Twitter beğeni ve takipçi satın alma konularında da sizlere yardımcı olmaktadır. Tüm sosyal medya platformlarında daha büyük kitlelere ulaşmanız bizimde birinci önceliğimiz ve tüm ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Twitter hesap onaylatma nasıl yapılır konusunda hazırlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Önceki yazımızda yer alan Facebook Canlı Yayın Sistemi Nasıl Kullanılır? hakkında bilgilere yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir